Kontakt BKK Enotek

Besøksadresse, Bergen: Kokstadvegen 54
Postadresse: Postboks 7050, 5020 Bergen
Telefon: 55 12 70 00 
E-post: enotek@bkk.no

Her finner du oss

Vårt hovedkontor ligger i Bergen, med lokasjoner i Ålesund, Volda og Knarvik.

Klikk her for å se stort kart over lokasjonene med adresser.

Ketil Tømmernes

Administrerende direktør/ Managing Director

ketil.tommernes@bkk.no
Mob: 952 40 511

Kjell Breisnes

Markedssjef/ Marketing Manager

kjell.breisnes@bkk.no
Mob: 918 76 232

Helge Rysjedal

Divisjonssjef Marked og ressurser

helge.rysjedal@bkk.no
Mob: 930 27 774

Thomas Steine

Fungerende divisjonssjef Elkraft & Energi

thomas.steine@bkk.no
Mob: 418 50 086

Leif Røv

Divisjonssjef Industri & Distribusjon

leif.rov@bkk.no
Mob: 916 97 697

Arne Takvam

Divisjonssjef Tele & Fiber

Arne.Takvam@bkk.no
Mob: 915 83 828

Geir Noss

 Divisjonssjef Lys & Trafikteknikk

geir.noss@bkk.no
Mob: 913 63 177