La oss hjelpe deg

Ring oss gjerne på: 55 12 90 00 - Send oss en henvendelse på e-post - Ønsker dere å kontakte en av oss direkte, bruk listen under.

Mona Espeland

Key Account Manager

mona.espeland@bkk.no
Mobil: 928 31 588

Lill Merethe Haug

Key Account Manager

lill.haug@bkk.no
Mobil: 906 48 581

Raymond Krabbedal

Account Manager

raymond.krabbedal@bkk.no
Mobil: 971 28 820

Janne Remøy Røed

Salgssjef

janne.roed@bkk.no
Mobil: 971 69 529

Rita Madsen Nødtvedt

Salgssjef

rita.nodtvedt@bkk.no
Mobil: 982 27 625

Sturle Drageset

Salgssjef

sturle.drageset@bkk.no
Mobil: 934 83 766

Tore Rykkel

Salgssjef

tore.rykkel@bkk.no
Mobil: 982 27 622

Bjørn Gunnar Stein

Salgssjef

bjorn.stein@bkk.no
Mobil: 982 27 626

Nina Fossdal

Salgssjef

nina.fossdal@bkk.no
Mobil: 916 66 121

Aagot Bølstad

Divisjonssjef - salg og marked

aagot.bolstad@bkk.no
Mobil: 450 02 415