Kontakt Anskaffelser

for spørsmål om anbud og kontraktinngåelse:

Avdelingsleder:
Christian Moe på telefon 99 33 96 41
christian.moe@bkk.no

Seniorrådgiver:
Øystein Helle på telefon 55 12 70 49
oystein.helle@bkk.no

Seniorrådgiver:
Elling Utne på telefon 55 12 70 48
elling.utne@bkk.no

Seniorrådgiver:
Rune Gunnar Torsvik på telefon 55 12 70 32
rune.torsvik@bkk.no

Seniorrådgiver:
May Britt Dahl på telefon 95 12 71 21
may.dahl@bkk.no

Rådgiver:
Natalia Dalane på telefon 55 12 70 92
natalia.dalane@bkk.no

Kontraktskonsulent:
Beate Thomassen (permisjon) på telefon 41 69 97 68
beate.thomassen@bkk.no

Konsulent
Ida Benedicte Havre på telefon 55 12 74 88
ida.havre@bkk.no